Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» - це міжнародна неурядова організація, яка заснована у травні 2008 року. Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» є правонаступником благодійного фонду «Європейський розвиток», який успішно діє на території України протягом 10 років. За час свого існування, благодійний фонд «Європейський розвиток» співпрацював з Місією України при НАТО та з українською громадою Бельгії. Організовував благодійні фестивалі та ярмарки, а також, брав участь в організації  проведення щорічного хокейного турніру, присвяченого пам’яті заслуженого тренера України В. П. Уткіна. У 2017 році фонд змінює назву і розширює свою діяльність на допомогу дітям, інвалідам, обездоленим, а також займається питаннями інвестицій в покращення навколишнього середовища.

Чому саме так називається наш благодійний фонд? З грецької мови, «parea» означає групу друзів, які збираються разом заради того, щоб поділитись своїм ідеями, цінностями, знаннями та філософією. Ця назва найбільш точно характеризує наші цілі та завдання.

Наші цілі:

  • Реалізація європейських стандартів соціального, гуманітарного, фінансового, економічного, інституціонального та державного розвитку в Україні.
  • Допомога дітям в реалізації своїх можливостей; забезпечення всім необхідним: від поїздки до табору до медичного обслуговування.
  • Допомога та підтримка людей похилого віку: надання необхідних продуктів та забезпечення житлом.

Наше головне завдання: сприяння втіленню благодійних проектів допомоги дітям, інвалідам, людям похилого віку, залучення коштів на реалізацію проектів в сфері інновацій, здоров`я країни, покращення навколишнього середовища, поглиблення міжгалузевого співробітництва між неурядовими організаціями.

Наші головні принципи:

  1. Рівність;
  2. Цілісність;
  3. Організованість;
  4. Відкритість;
  5. Професіоналізм;
  6. Актуальність.

Міжнародний фонд «ПАРЕА» існує вже більше 10 років на території України. Завдяки нам, було започатковано безліч масштабних проектів, які існують і дотепер. Ці проекти дозволяють підтримувати відносини України з Європейськими країнами.

Напишіть нам

Ми завжди на зв'язку