Звіт

03.11.2022
820
 • Звіт
/

Міжнародний благодійний фонд ПАРЕА – незалежна міжнародна організація, яка займається реалізацією благодійних проектів як в Україні, так і за кордоном, спираючись на європейський досвід та міжнародні стандарти. Метою проектів є пошук шляхів покращення соціокультурного життя країни, вирішення проблем дітей на національному та глобальному рівнях. Наш фонд реалізував багато проектів не лише в Україні, а й за кордоном на підтримку євроінтеграції та впровадження європейських стандартів у життя. Завдяки підтримці цих проектів стало можливим допомогти багатьом людям повноцінно жити в суспільстві та реалізувати свій потенціал. Наразі наша мета – вирішити проблеми дітей, мати щасливе дитинство, здорову націю, інновації, чисте довкілля та щасливе майбутнє.

Наші досягнення:

 • Організація Дня Європи та благодійних вечорів у Брюсселі серед студентів.

 

 • Забезпечення закладів освіти України комп’ютерами, електронними дошками та іншим обладнанням на суму близько 700 тис. грн.

 

 • Забезпечення дитячих садків необхідним обладнанням.

 

 • Збір коштів на розбудову вулиць міст, реставрацію пам'яток, ремонт церков.

 

 • Підтримка спортивних шкіл та Палаців культури. Загалом фізкультурним школам подаровано понад 700 одиниць інвентарю.

 

 • Проведення XIV фестивалю творчості «Повір у себе» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями у Дніпровському районі міста Києва.

 

 • Організація Благодійного ярмарку за підтримки НАТО для збору коштів на першочергові потреби дитячих будинків.

Організація працює більше 16 років, має відмінну репутацію та плани на розвиток. З перших днів війни фонд почав масштабно допомагати військовим і цивільним. Подяка директору фонду Олегу Литвинову та меценату Олександру Почкуну Гуманітарна допомога була надана з перших днів найбільш постраждалим містам. Найбільше допомоги надано Бучі - найбільш постраждалому району! У квітні до Бучі доставили перші гуманітарні вантажі для мирного населення та військових ! Фонд PAREA співпрацює безпосередньо з Бучанською територіальною громадою! І досі надає допомогу!

Трохи про наше життя протягом цих 8 місяців розказано нижче

У цей непростий для України час Міжнародний благодійний фонд PAREA робить усе, щоб допомогти всім постраждалим від російської агресії в Україні. Організовуємо гуманітарну допомогу жінкам, дітям та людям похилого віку.

З початку війни наш фонд закупив бронежилети та військову амуніцію українського виробництва на суму близько 600 тис. грн. За власні кошти та інвестиції наш благодійник Олександр Почкун купував спеціальні прилади та прилади, військову техніку, дозиметри.

Наші програми:

 1. Програма «Медична допомога» - закупівля медичного обладнання для госпіталів та військових госпіталів, фінансування операцій дітям, жінкам, постраждалим внаслідок бойових дій, ремонт лікарень, поліклінік. Призначення платежу - благодійний внесок "Медична допомога"

 2. Програма «Перемога України» - збір коштів на військову техніку, оптику та всі потреби. Призначення платежу - благодійний внесок "Перемога України"

 3. Програма «Відбудова України» - збір коштів на реконструкцію Бучі , Ірпеня , Гостомеля, Бородянка, села та селища Київської області, Україна, дороги, інфраструктурні споруди. Призначення платежу - благодійний внесок "Відбудова України"

 4. Програма «Українська родина» – збір коштів на заходи з виховання сімейних цінностей, виховання дітей в дитячих будинках, дітей з інвалідністю та

особливими потребами, роботу психологів та лікарів. Призначення платежу - благодійний внесок "Українська родина"

 1. Програма «Щаслива старість» - збір коштів на будівництво будинків для людей похилого віку.

Враховуючи зазначене та складний час у боротьбі з російською військовою агресією проти України, виконавчий директор МБФ «ПАРЕА» ЛІТВІНОВ Олег організував та провів роботу з надання гуманітарної допомоги Бучі – Київської області, придбання бронежилетів, рятувальників та медичного обладнання. для військових, місцевої оборони та волонтерів.

Наш благодійний фонд, який очолює Наталія Гордіюк, за сприяння Ковельської та Львівської міських рад, а також Карітасу забезпечив продуктами харчування, дитячим харчуванням та засобами особистої гігієни людей, які вимушені залишити свої домівки та тимчасово проживають на Житомирщині.

Ми забезпечили пункт екстреної медичної допомоги та надали всі необхідні медикаменти, а також шовний матеріал, щоб врятувати життя мирних жителів та наших героїв, які мужньо захищали Київську та Житомирську області. Наші волонтери вже здійснили багато поїздок у Бучу , Житомирську та Київську області, багато допомагали у Любарі, Коростишеві та в прилеглих селах.

Від початку військової агресії Росії проти України на Львівщині у Самборі виконавчий директор Фонду Олег Літвінов власними силами організував у Самборі штаб допомоги Фонду. Власними силами, за власні кошти та завдяки діяльності всіх небайдужих людей вони надають допомогу та харчування військовим у ТРД та ЗСУ. Водночас волонтери намагаються жартувати і влаштували в офісі фонду музей «рашистських трофеїв», привезених зі сходу України.

У перші дні війни у Самборі Львівської області волонтерський пункт. Тут завдяки вчителям, батькам, мешканцям, переселенцям та волонтерам із ближніх та дальніх сіл готують продукти та відправляють нашим захисникам із 79, 80 десантно-штурмових бригад на Миколаївщину. Дівчата готують продуктові набори. для батальйону «Братство» в Київській області, для добровольчого формування 9 територіальної громади м. Києва «Загін ТРД при Президентові України». Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до допомоги волонтерам та дівчатам з «Маминих крил. Самбір ».

Благодійний фонд «ПАРЕА» організував чергову поїздку з гуманітарною допомогою для наших військових. Цього разу підрозділ батальйону

«Братерство» отримав продукти харчування, засоби гігієни, різне обладнання та інвентар відповідно до попередньо озвучених потреб. Ця благодійна акція стала можливою завдяки партнерству PAREA з волонтерськими організаціями «Матері Крила. Самбір », СЗШ № 4 Самбір , Львівський обласний волонтерський центр Пласт – НСОУ, РПЦ Майдан (Рочестер, США), БФ «Нова Країна » ( Львів ).

Також дякуємо благодійникам Олександру Почкун, Іван Бичик та всі, хто вболів за свій внесок в успішну поїздку.

Завдяки масштабній, кропіткій роботі виконавчого директора PAREA Олега Літвінова та адвоката Юрія Ліпенко, який допомагає фонду на волонтерських засадах, важливу місію виконано.

Для реалізації цілей програми «Медична допомога» щодо надання якісної медичної допомоги громадянам України наш фонд медичний апарат «AR 1000D Arobella » був переданий від американського фонду «Global Aid Foundation Inc.» в кількості 1 шт., загальною вартістю майже 80 тис. дол.

Після переговорів з Юрієм Липенком та Олегом Літвіновим обладнання було передано Держприкордонслужбі та керівником служби прийнято рішення про передачу обладнання Львівському військово-медичному клінічному центру Держприкордонслужби України як благодійне медичне майно. .Для лікарні було організовано навчання правильному використанню медичного обладнання.

19 квітня виконавчий директор PAREA Олег Літвінов зустрівся з Людмилою Задорожної , голови Асоціації українців за кордоном, щоб обговорити питання щодо співпраці та вивчення досвіду допомоги українцям, відбудови зруйнованих територій, покращення медицини та забезпечення процвітання України.

Гуманітарна допомога

Першим пунктом призначення була Буча м. Ірпінь (Київська область). Ця територія продовжує відновлюватися після нещодавнього російського вторгнення. Наші партнери з волонтерської ініціативи Ірпінської дитячо-юнацької спортивної школи отримали гуманітарну допомогу для всіх потребуючих.

Важко було спостерігати під час розвантаження руїн та пожежі спортзалу та адміністративних приміщень. Це сталося внаслідок прямого влучення російських боєприпасів.

 

Місто оговтується від минулих бойових дій, відновлюється мирне життя. Акція стала можливою завдяки співпраці донорських організацій «Український культурний центр РоцМайдан » (Рочестер , США), ГО «Працюймо разом» ( Львів), Львівського обласного гуманітарного штабу, Волонтерської ініціативи «Мамині крила. Самбір », дирекції та волонтерів с. Північно-Західної школи №4 м. Самбір, а також у співпраці з «Діймо разом. Самбірщина ». Дякуємо також благодійникам Олена Білецька та Марек Куртиця (Польща), Олександр Галушка зі Львова, депутат Львівської облради Ростислав Добош і Захарій Миляник.

11 червня відправили гуманітарний вантаж-допомогу для потребуючих і лікарів Харкова.

У найкоротші терміни літні та малозабезпечені люди, матері та діти отримали індивідуальні жіночі гігієнічні набори, постільну білизну, дитячі підгузки та засоби гігієни для дорослих і дітей, дитячі рушники, ковдри та ковдри, дитячі речі, чоловічий та дитячий сезонний одяг, дитяче взуття ( босоніжки, кросівки та гумові чоботи) та інші необхідні речі.

Заклади охорони здоров’я отримають медичні маски та різні види медичних рукавичок.

Акція стала можливою завдяки співпраці з благодійниками: Львівським обласним гуманітарним штабом; ГО «Разом діємо разом» ( м. Львів ); «Діймо разом. Самбірщина»; Український культурний центр RocMaidan (Рочестер, США).

Весь гуманітарний пакет дійде до адресата в найкоротші терміни у співпраці з благодійною організацією БФ «Допомога – це я» (м . Харків ).

Ефективна співпраця організацій з різних регіонів України та з-за кордону сприяє швидшому реагуванню на потреби української армії та незахищених верств населення.

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ СПРИЯННЯ ДОПОМОГИ МЕДИЦИНІ

Минулого тижня ми продовжували допомагати нашим медикам. Цього разу – тим людям у білих халатах, які дбають про здоров’я майбутнього України – наших дітей.

Ми відвідали педіатричне відділення Самбірської лікарні, де передали медичному персоналу та керівництву відділення допомогу від донорів – Благодійної організації «Український культурний центр РоцМайдан » (Рочестер, США) та ГО

«Разом діємо разом». це хірургічні халати, медичні рукавички та маски, дитячі підгузки, вологі серветки та інші засоби гігієни та медичного призначення.

Лікарням Самбора передали допомогу від донорів – благодійної організації

«РокМайдан » – у відділення урології та реанімації: хірургічні халати, медичні рукавички та маски, вологі серветки (за попереднім зверненням лікарів).

Також ми відвідали с. Кульчиці ( Самбірщина ). Відвідали репресовану 93-річну ветеранку повстанського руху Анну Кульчицьку. Вони надали їй гуманітарну допомогу, а також тимчасово переселенці з дітьми з Краматорська та Миколаєва. До нашого офісу завітали жінки з дітьми.

Продовжуємо акцію. Дякуємо за партнерство, співпрацю та підтримку: RocMaidan (Рочестер , США), БФ "Нова Країна ", ГО "Разом Діємо Разом" та "Діємо Разом. Самбірщина ".

У співпраці з «Діємо разом» та «Діємо разом» Самбірщина провела акцію допомоги малозабезпеченим – вимушеним переселенцям (з Донецької області, Луганської області, Миколаївської області, Харківської області ), хворим та літнім людям нашого регіону.

ГО «Працюймо разом» передала індивідуальні набори гігієни, предмети побуту та медичне приладдя, а фонд « Пареа » додав ліки.

Ми передали допомогу Стрілківській ОТГ (голова громади, депутат місцевої ради Микола Карук, активіст «Діймо разом»).

 

 

ЧЕРГОВА АКЦІЯ ДОПОМОГИ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ УСПІШНО ЗАВЕРШИЛАСЯ

Вони допомагали підрозділу Сил спецоперацій.

Ми передали нашим бійцям продукти харчування (готові та швидкого приготування, а також тривалого зберігання); спецодяг, спальні мішки, різні спеціальні пристосування для підвищення ефективності бойових дій, спецодяг і засоби гігієни.

Акція стала гарним прикладом активної допомоги Збройним Силам України!

 

ДОПОМАГАЄМО ВІЙСЬКОВИМ

Благодійний фонд «ПАРЕА» організував чергову поїздку з гуманітарною допомогою для наших військових.

Цього разу підрозділ батальйону «Братство» отримав продукти харчування, засоби гігієни, різне обладнання та інвентар відповідно до попередньо заявлених потреб.

Ця благодійна акція стала можливою завдяки партнерству «ПАРЕА» з волонтерськими організаціями «Материнські крила. Самбір», СЗШ №4 м. Самбора , Львівським обласним волонтерським осередком Пласт – НСОУ, РПЦ Майдан. (Рочестер , США), БФ «Нова Края » ( Львів ).

Також хочемо подякувати благодійникам Олександру Почкун, Іван Бичик та всі, хто долучився до успіху поїздки.

Готуємо наступну гуманітарну поїздку до наших військових.

 

Завдяки фінансовій допомозі банків України «ПАРЕА» у сумі 280 тис. грн придбано автомобіль для Окремого центру Сил спеціальних операцій.

 

Разом ми сильніші. Разом ми переможемо російського агресора, виженемо його з нашої української землі.