Соціально-мистецька акція «Приречені на щастя»

25.09.2020
518
  • Соціально-мистецька акція Приречені на щастя
/

Міжнародний благодійний фонд «ПАРЕА» за підтримки Українського Культурного Фонду з 6 по 10 жовтня 2020 року буде проводити театральний online-захід Соціально-мистецьку акцію «Приречені на щастя».

Метою соціально-мистецької акції є популяризація самобутнього театрального мистецтва людей з інвалідністю, а також включення інклюзивних театрів в сучасний культурний контекст без втрати автентичності у виражальних засобах «особливих» виконавців. Акція має показати спроможність власної творчої самореалізації людей з інвалідністю як митців, які творять новітній культурний продукт. Захід спрямовано на оновлення та відродження Міжнародного інклюзивного театрального фестивалю «Сонячна хвиля».

Протягом 6-10 жовтня 2020 року кожен може підключитися до он-лайн акції як глядач через сайт-платформу Соціально-мистецької акції «Приречені на щастя».

Ви зможете дистанційно побачити, оцінити і насолодитися виступами учасників, а також, прийняти участь у он-лайн майстер-класах по театральному маркетингу та створенню сучасного відео-контенту для театрів та акторської майстерності.

Мистецька акція «Приречені на щастя» - це новий погляд на інклюзивне мистецтво. Це – унікальний інформаційний простір сучасного театрального мистецтва. Це – платформа, яка єднає акторів інклюзивного театру з усього світу.

Для участі в якості інформаційного партнера заходу та висвітлення події просимо телефонувати за номером +380672590158

Будемо раді бачити Вас частиною великої справи.