Кат прийшов на нашу рідну землю

05.04.2022
320
  • Кат прийшов на нашу рідну землю
/
24 лютого 2022 року для всіх Українців зупинився час. Кат прийшов на нашу рідну землю знущатися, ґвалтувати, вбивати і грабувати нас. Та він не врахував те, що Ми- нація, в жилах якої тече кров козаків та козачок, що Ми - нація, яка без зброї в руках може силою духу здолати окупанта! 
 
Мої батьки з дитинства прививали мені любов до ближнього, духовні цінності. Дякую! 
Тому, я не змогла стояти осторонь, було велике бажання допомогти людям, країні бодай чимось. Спочатку збір пляшок на «Коктейлі Молотова» згодом пошук та надання гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам та допомога нашим Воїнам-ГЕРОЯМ.
 
Наш благодійний фонд на чолі з прекрасною Наталією Гордіюк за сприяння Ковельської та Львівської міських рад, а також БО «Карітас» забезпечив продуктами харчування, дитячим харчуванням та засобами особистої гігієни осіб, які вимушено покинули свої домівки та тимчасово проживають на території Житомирської області. 
Ми забезпечили центр екстренної медичної допомогли та надали всі необхідні медикаменти, а також шовні матеріали для порятунку життів мирних жителів а також наших героїв які відважно обороняли Київську та Житомирську область. 
Ми продовжуємо працювати. 
Все буде Україна✌️
 
Автор Юлія Вишнівська