Діємо разом та Діємо Разом Самбірщина

28.10.2022
628
  • Діємо разом та Діємо Разом Самбірщина
/
ДЛЯ ДОПОМОГИ ПОТРЕБУЮЧИМ
Цього тижня, у співпраці з Діємо разом та Діємо Разом Самбірщина провели акцію на допомогу потребуючим - вимушено переселеним людям (з Донеччини, Луганщини, Миколаївщини, Харківщини), недужим і літнім людям нашого краю.
ГО "Спільно Діємо разом" передала індивідуальні гігієнічні набори, предмети побуту і медичні засоби, а МБФ "Пареа" додала до цього деякі лікарські засоби.
Допомогу ми доставили Стрілківській ОТГ (очільнику громади та депутатові місцевої ради, активісту "Діємо разом" Микола Карук ), Рудківській ОТГ (через депутатку місцевої ради й активістку "Діємо разом" Емілію Криницьку), Бісковицькій ОТГ (через депутата районної ради і актиіста "Діємо разом" Ігоря Веселовського), передали ГО Материнські крила. Самбір (головний координатор об'єднання Оксана Сторож , для згаданої категорії осію), о. Олег Здреник (для біженців, які перебувають на теренах Вільшаника та Вербівки, що на Самбірщині), а також доставили в хірургічне відділення самбірського шпиталю (на руки зав. відділення доктора В. Чаплинського), відвезли особисто декому з потребуючих і біженців м. Самбір.
За допомогу з транспортом дякуємо доброчинцям Марекові Дуркальцю та Олегові Дідуну.
Акція триває.