Основна мета нашої діяльності - бачити щастя в очах кожної дитини

05.04.2018
259
  • Основна мета нашої діяльності - бачити щастя в очах кожної дитини
/

За 1 квартал 2018 року Міжнародний благодійний фонд втілив різноманітні, успішні, продуктивні благодійні проекти. 9-10 січня 2018 року у  Києві за сприяння міжнародного благодійного фонду «ПАРЕА» пройшов  п’ятий турнір, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Валентина Павловича Уткіна. 19 лютого 2018 року за сприяння Міжнародного благодійного фонду «ПАРЕА» та благодійного фонду «Щастя» відбулася поїздка до тимчасового перебування переселенців з зони АТО в санаторії «Тетерів»  Коростишівського району Житомирської області. На даний час, були закуплені та привезені жителям та їх сім’ям комплекти постільної білизни, мікрохвильові печі, пральна машина та обігрівачі. Звичайно було подаровані солодощі, одяг.

27 березня 2018 року МБВ «ПАРЕА»  відвідав та надав допомогу інтернату для перебування дітей з обмеженими можливостями, ДЦП Центру «Соколятко» (Чернігівська обл., Коропський р-н, с.Будище), в якому живе на постійному забезпеченні 35 дітей від грудного віку до 8-ми річного.

Одночасно була надана допомога для проведення екскурсій та поїздки на Бананову ферму незахищеним діткам сиротам Вишгородського району (с. Н.Петрівці, с. С.Петрівці, с.Лютіж).  Разом з АМВГО «Дитина» була надана допомога сім’ям переселенцям, діткам-сиротам, соціально-незахищеним діткам. Завдяки допомоги МБФ «ПАРЕА» була проведена операція  9-річному хлопчику Рябець Віктору. Через звернення органів місцевої влади м.Коростеня Житомирської області наш фонд посприяв у відновленню знищеного вогнем житла, де проживала сім’я інвалідів і пенсіонерів.

Ми з надією дивимося в майбутнє і звертаємось до всіх небайдужих приєднуватися до нас.