22 квітня відбудеться 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

18.04.2018
177
  • 22 квітня відбудеться 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon
  • 22 квітня відбудеться 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon
  • 22 квітня відбудеться 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon
/

Дорогі Друзі!

22 квітня відбудеться 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Для когось це свято спорту, для інших - незручності на дорогах. Наш фонд своїм пробігом хоче привернути увагу всіх тих людей, які зараз можуть бігати, веселитися і вести активне життя до діток, які хворі на Дитячий церебральний параліч (ДЦП).

Наш Фонд "ПАРЕА" наразі опікується центром для реабілітації таких дітей "Соколятко" І ми збираємо гроші на ремонт цієї будівлі, бо у дітей не має елементарних умов для проживання, не говорячи про повноцінне лікування.

Також особисто хочемо допомогти і звертаюсь до небайдужих приєднуватися КОВАЛЬЧУКУ Назару (14.06.2014 року народження). У нього страшний діагноз: ДЦП, спастична диплегія зі стійкими руховими порушеннями, затримка психомоторного розвитку. Проте він мріє бігати і гратися з дітками в дворі і шанси на одужання в нього великі. "Мам, я тоже скоро буду бегать с ними и прятаться? Я же маленький просто?" – Ковальчук Назар.

Щоб отримати більше інформації по ремонту центру "Соколятко" (фото, кошторис) так по Ковальчуку Назару можете звернутися до Гордіюк Наталії особисто! Будьмо милосердними.

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА", код  ЄДРПОУ/ ДРФО 36085801 відкрито в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" наступні поточні рахунки: р/р 26004052632892(гривня)