1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

31.05.2018
212
  • 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей
/

Діти - наше майбутнє. Заради них ми працюємо і живемо, будуємо плани і сподіваємося на щастя. Щоб ці надії здійснилися, ми, дорослі, повинні оточувати дітей увагою і турботою, формувати у них шанобливе ставлення до надбань минулого, навчати доброті та людяності. Це відповідальне завдання всього суспільства, кожного з нас.

За нашими дітьми - майбутнє нашої країни. Допомога багатодітним сім'ям, дитячим будинкам і дітям, зростаючим без батьківського піклування завжди була одним з напрямків роботи Благодійного фонду «ПАРЕА»,

Напередодні Дня захисту дітей наш благодійний фонд «ПАРЕА» готує поїздку до Плисківського психоневрологічного інтернату (Вінницька обл., Погрибищинський район, с.Плисків, вул.Броніцького 2).

Більшість дітей в цьому інтернаті сироти на папівсироти, інваліди I та II груп дитинства, з діагнозом глибока розумова відсталість, ДЦП, епілептична хвороба. На даний момент є гостра потреба в засобах особистої гігієни, постільній білизні, ремонту огорожі.

Всіх небайдужих ми просимо сприяти фінансуванню даної акції та приєднуватися волонтером до поїздки та власними руками творити добро.

Благодійна організація "Міжнародний благодійний фонд "ПАРЕА", код  ЄДРПОУ/ ДРФО 36085801 відкрито в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" наступні поточні рахунки: р/р 26004052632892(гривня)